NEDEN LİSAN-I AŞK

Lisan-ı Aşk Dergisi, Dünya’da gazetelerin kapanıp, internete taşınma fikirlerinin gündeme geldiği yıllarda,2012 yılında, yayın hayatına başlamıştır.

Tarihimizdeki gibi söylencelerden yazılı metinler oluşturmaya geçilmesi gibi, yazılı metinlerden dijitale geçişin gerçekleşecek olmasının kaçınılmaz bir son olduğu gerçeğinden yola çıktık.

Güçlü Editör Ekibi

Lisan-ı Aşk Dergisi yayım süresince alanında uzman ve tecrübeli editör ekibiyle çalışmaktadır. Editörlerimiz hem dilbilgisi konusunda düzenleme yaparken hemde içerik geliştirme süresince eleştirileriyle eserinizin gelişmesinde sizlere yardımcı olmaktadırlar.

invism

Şeffaflık

Lisan-ı Aşk Dergisi yayım sürecinde  optimum şeffaflıkla hareket eder. Uygulamakta olduğu tüm yönetimsel sistem ve kriterleri temel değere dönüştürerek bunları açıkça ilan etmektedir.

Neden Biz

Geniş Okur Kitlesi

Lisan-ı Aşk Dergisi çevrimiçi ve mobil dağıtım ağı sayesinde geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir. Ayrıca her yazarın kendi okuyucu kitlesini oluşturup, okuyucu kitlesi ile iletişim kurmasına olanak sağlar.

Geniş Dağıtım Ağı

Lisan-ı Aşk Dergisi sanal dergi olması nedeniyle internetin olduğu her yere kolaylıkla ulaşabilir. Ayrıca çeşitli uygulamalar ve platformlar aracılığıyla okura ulaştığından ötürü geniş bir dağıtım ağına sahiptir.

Çevreci Yayım

Lisan-ı Aşk Dergisi sanal dergi olması nedeniyle okuyucuya ulaşırken kağıt sarfiyatına neden olmaz. Lisan-ı Aşk Dergisi’nin okuyucuyla buluşması için ağaç kesilmez. Ayrıca temiz enerji üretimi, kullanımı yaygınlaştıkça daha da çevreci olmaktadır.

Sınırsız Düzenleme

Eser Koruması

E-Posta Hesabı

YAZAR SAYFASI

Uzman Juri

Yazar alımında değerlendirme yapmak üzere oluşturulmuş bir birinden değerli geniş juri kadromuz bulunmaktadır. Profesyonel bir değerlendirme ile alanında uzman jurimiz eserlerinizi değerlendirecektir.

Sizde Yazarlarımızdan Biri Olun

Eserlerinizi yayınlamak için doğru yerdesiniz. Daha önce yayınlanmış veya yayınlanmamış eserlerinizle birlikte Yazarlık başvurusunda bulunabilirsiniz.