LisanıAşk Dergisi

1 Yılı Geride Bırakırken

MERHABA

Edebiyat severlerin her geçen gün ilgiyle takip ettiği Lisan-ı Aşk dergimizin 1. yıl dönümünü siz okuyucularımızla birlikte kutlamak bizlerin en büyük gurur kaynağı oldu. Koca bir yılı geride bırakıp yeni ve yeniden edebiyatla iç içe olacağımız düşüncesi bizlerin mutluluk vesilesi olurken, yeni fikirler yeni kalemlerle yeniden birlikte olmayı umut ettiğimiz ve hayata geçirmeyi planladığımız proje ve planlarımızın okuyucularımızdan aldığımız ilham kaynağı bizi yeni fikirler üretmeye motive etmiştir.

Dergimizin konsept değişikliği ve yazar kadromuza yenilerini eklememiz kuşkusuz ki, edebiyatın büyük dünyasına yolculuğumuzda bizlere yeni ilhamlar verecek olması ve genç yazar adaylarının bu ölçüde kendilerini geliştirmeleri dergimizin üstlendiği edebiyata hizmet açısından önemli bir adım olduğunu söyleyebiliriz.
Yeni yılımızda da sizlerin edebiyat adına doya doya bir şeyler okuyup, kendinizi bulabileceğiniz yazılarımızı büyük bir istekle yayınlamaktan bizde guru duyacağız. Bizleri bu yolda yalnız bırakmayan ve bırakmayacak olan siz değerli okuyucularımızın bir kez daha desteğini almaktan büyük bir mutluluk duyarız. Her gününüzün kendinizi bulacağınız edebiyatla geçmesi dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir