Kuantum’un Saklı Sırları

Dünya üzerindeki bütün genel toplumlardan bazıları yaşamları içindeki olay ve olguların kendileri dışındaki etkenler sonucu oluştuğuna inanarak büyüdüler.

Bu düşünceyle kendilerinden sonra gelen nesilleri aynı düşünce biçimiyle büyütme ve yetiştirme çabası içine girdiler.
Ancak fiziksel dünyada insanların kullanabileceği farklı enerjiler var. Bu enerjiler evrensel sonsuzlukta geziniyor. Bu sebepten benzer enerjiler aynı radyo frekansı gibi birbirlerini çekiyor.
Enerjiden kasıt düşünce tarafından üretilerek evrene gönderilmiş benzer veya yanılsamalarını arayan ve bulan güç topluluk merkezleridir. Kişinin gerçekleştirebileceği kişisel enerji bilimi bilinç mekaniğinde amaç ve doğrultularımızın mükemmel ve yoğun değişikliklerin şekillenmeye başladığını göreceğiz ve gerçekten inanç olarak adlandırılan şeyin enerjimizi belirli bir yöne ve alana bağlayan bir araç olduğunu da öğreniriz.

Burada önemli olan durum, düşünceleri olumlu yönde geliştirip ilerletmek. Enerji ve bilinç ilkeleri sayesinde bakış açımızca daha önce farkında olmadığımız bir olasılıklar dünyasına doğru gitmemizi yol açar. Kuantum fiziği araştırmaları her şeyin enerji titreşiminden doğduğunu keşfetmiştir. Kuantum bazı genellemelerle fiziksel ve bilinçsel düzeni yasalara kişisel güçlere çekim enerjisine ve diğer birçok özelliklere göre ayarlamakta ve kendi alt gruplarına ayırarak iç selliğin geri dönüşleriyle geleceği şekillendiren fikrin zeka gücü ve inancın teslimiyetiyle değişmesine yardımcı olan kanıtlanmış bir bilim olarak ortaya çıkar.

Alper Taha
alpertaha@lisan-iask.com
Mart 2013

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir